Speciālās Olimpiādes moto:
"Ļaujiet man uzvarēt, bet, ja es nevaru uzvarēt, ļaujiet man būt drosmīgam mēģinājumā."

LSO peldēšanā 2024

 

2024. gada .8 februārī, Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolas peldbaseinā sadarbībā ar Latvijas Peldēšanas federāciju norisinājās Latvijas Speciālās olimpiādes peldēšanas sacensības.

Sacensībās piedalījās 10 komandas no Latvijas speciālajām skolām (Rīgas 1.pamatskolas – attīstības centra, Rīgas 5.pamatskolas - attīstības centra, Tukuma novada pamatskola “Spārni” , Pamūšas pamatskolas, Jelgavas pamatskolas “Valdeka” - attīstības centra, Gaujienas pamatskola, Spāres pamatskolas, Rudzātu speciālās pamatskolas, Limbažu novada speciālās pamatskolas, Rīgas Ēbeļmuižas pamatskola).

Peldētāji savu meistarību varēja pierādīt šādās distancēs: 25m, 50m,100m brīvajā stilā, 25m, 50m, 100m uz muguras un stafetē 4x25m.

Godalgoto vietu sadalījums komandu stafetē:

1.vieta - Rīgas 1.pamatskola – attīstības centrs;

2.vieta - Spāres pamatskola;

3.vieta - Rudzātu speciālā pamatskola.

Individuālos peldējumos sportisti tika apbalvoti ar medaļām un diplomiem, kā arī trīs labākās komandas stafetē ar kausiem. Visas komandas saņēma pārsteiguma balvu par piedalīšanos sacensībās no atbalstītājiem – JYSK, Cido Grupa, Ādažu Čipsi, Skrīveru saldumi un Venden.

Liels paldies Rīgas 1. pamatskolai - attīstības centram par sacensību organizēšanu un Latvijas Peldēšanas federācijas tiesnešiem par tiesāšanu.

Paldies visiem sporta skolotājiem par sportistu sagatavošanu sacensībām.

Sacensību rezultāti apskatāmi pielikumā.