Speciālās Olimpiādes moto:
"Ļaujiet man uzvarēt, bet, ja es nevaru uzvarēt, ļaujiet man būt drosmīgam mēģinājumā."

LSO peldēšanā 2023

 

2023. gada 9. februārī, Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskolas peldbaseinā norisinājās Latvijas Speciālās olimpiādes peldēšanas sacensības.

Sacensībās piedalījās 9 komandas no Latvijas speciālajām skolām (Rīgas 1.pamatskolas – attīstības centra, Rīgas 5.pamatskolas - attīstības centra, Tukuma novada speciālās izglītības iestādes, Pamūšas speciālās pamatskolas, Jelgavas pamatskolas “Valdeka” - attīstības centra, Gaismas pamatskolas, Spāres pamatskolas, Rudzātu speciālās pamatskolas, Limbažu novada speciālās pamatskolas).

Peldētāji savu meistarību varēja pierādīt šādās distancēs: 25m, 50m,100m brīvajā stilā, 25m, 50m, 100m uz muguras un stafetē 4x25m.

Godalgoto vietu sadalījums stafetē:

1.vieta - Rudzātu speciālā pamatskola;

2.vieta - Rīgas 1.pamatskola - attīstības centrs;

3.vieta - Limbažu novada speciālā pamatskola.

Sportisti tika apbalvoti ar medaļām, kā arī trīs labākās komandas stafetē ar kausiem. Visas komandas saņēma pārsteiguma balvu par piedalīšanos sacensībās no atbalstītājiem - Cido Grupa, Ādažu Čipsi, Skrīveru saldumi, Venden un SPB Sporta Bode.

Liels paldies Rīgas 1. pamatskolai - attīstības centram par sacensību organizēšanu un Latvijas Peldēšanas federācijas tiesnešiem par tiesāšanu.

Paldies visiem sporta skolotājiem par sportistu sagatavošanu sacensībām.

Sacensību rezultāti apskatāmi pielikumā.