Speciālās Olimpiādes moto: "Ļaujiet man uzvarēt, bet, ja es nevaru uzvarēt, ļaujiet man būt drosmīgam mēģinājumā."
gada 18. septembrī Rīgā notika Latvijas Speciālās olimpiādes sacensības futbolā meitenēm. Turnīrā piedalījās sešas komandas: Bērzupes pamatskola, Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskola, Sveķu pamatskola, Tukuma novada pamatskola “Spārni”, Viduskurzemes pamatskola – attīstības centrs, Daugavpils Stropu pamatskola – attīstības centrs.
Komandas izspēlēja viena apļa turnīru, kurā katra tikās ar katru. Pēc spraigām un emocijām bagātām spēlēm noskaidrojās galīgais vietu sadalījums:
1. vieta – Sveķu pamatskola
2. vieta – Viduskurzemes pamatskola – attīstības centrs
3. vieta – Tukuma novada pamatskola “Spārni”
4. vieta – Aleksandra Bieziņa Raiskuma pamatskola
5. vieta – Bērzupes pamatskola
6. vieta – Daugavpils Stropu pamatskola – attīstības centrs
Sacensības noritēja draudzīgā un sportiskā gaisotnē, kurā uzvarētāji bija visi dalībnieki, jo svarīgākais bija prieks par kustību, komandas garu un jauniem draugiem.
Rezultātu tabula pievienota pielikumā.