Mūsējiem bronza Gotijas kausā futbolā

Latvijas izlases futbola komanda no SO Latvija (Special Olympics Latvia) ir devusies uz 38. "Ghotia Cup", kas notiek starp futbolistiem vecumā no 11-19 gadiem. Arī šobrīd mūsu komanda no 15.-21. jūlijam atrodas Zviedrijas pilsētā Gēteborgā, lai satiktos ar jauniešiem no visas pasaules, neatkarīgi no to reliģijas, ādas krāsas un kultūras atšķirībām. Šogad sacensībās piedalās 1625 komandas no 80 valstīm.

Pirmajās dienās mūsu konada veiksmīgi ir nonākusi galā, izgulējusies un iepazinusies ar jauniem draugiem no Lietuvas, Azerbaidžānas, Kipras, Baltkrievijas un Slovēnijas. Valdošā atmosfēra ir ļoti patīkama, jo ar iepazītajiem jauniešiem iespējams parunāties kā ar seniem draugiem. Pirmajā sacensību dienā (16. jūlijā) tika aizvadītas jau trīs spēles. Vakarā mūsu sportistus sagaidīja parāde ar kausa gājienu un spēļu atklāšanas ceremoniju, kuru iespējams redzēt http://www.gothiacup.se mājas lapā.

Pirms došanās uz sacensībām mūsu komanda aizvadīja treniņnometni Sveķu speciālajā internātpamatskolā un spēlēja draudzības spēli ar Gulbenes jauniešu komandu.

Iebraucot Gēteborgā, mūsu komandu apciemoja arī Kim Kallstrom Trophy dzīvesbiedrene Elen Kallstrom Trophy.Viņa sveica sportistus ar ierašanos un novēlēja labus panākumus, kā arī jauku atrašanās laiku Zviedrijā. Elena apstiprināja arī to, ka Speciālā Olimpiāde (Special Olympics) ir unikāla kustība, kura sniedz iespēju arī bērniem ar īpašām vajadzībām kļūt par lieliem sportistiem.

Pirmajā dienā Zviedrijā  notika kvalifikācijas turnīrs, otrajā un trešajā dienā tika spēlēts par godalgotajām vietām. Azerbaidžānu uzvarējām - 1:0,  Lietuvai zaudējam – 0:2, ar Dānijas klubu LUI Handicapidræt – 2:1 uzvarējām.  Saskaitot zaudētos un iegūtos vārtus, mūsu komandai bija jācīnās par trešo vietu ar Dānijas klubu LUI Handicapidrætkurus, kuru mēs uzvarējām – 3:0.

REZULTĀTS
I vietā - SO Azerbaidžāna
II vietā - SO Lietuva
III vietā - SO Latvija
IV vietā -  LUI Handicapidræt
Spēles bija ļoti spriegas un grūtas, ļoti labi nospēlēja aizsargi un vārtsargs. No spraigajām cīņām spēlētāji guva traumas, bet tas netraucēja turpināt cīņu par kausu.

FUTBOLISTI
Artjoms Slusarenko         Baltinavas speciālā internātpamatskola   (1. vārti)
Latārs Āris Riekstiņš      Dzirciema speciālā internātpamatskola
Sanijs Lipe                      Dzirciema speciālā internātpamatskola    (1. vārti)
Ēriks Šalajevs                 Carnikavas speciālā internātpamatskola
Jānis Grīnpukals             Stiklu speciālā internātpamatskola          (2. vārti)
Oskars Kučers                Mazirbes speciālā internātpamatskola     (2. vārti)   
Atis Ozols                      Bērzupes speciālā internātpamatskola        
Konstantīns Burkalo       Antūžu  speciālā internātpamatskola       (2. vārti)  

TRENERI
Harijs Gulbis
Oskars Sproģis
 
DELEGĀCIJAS VADĪTĀJI
Gaļina Kaņējava
Sandris Šteinbergs
 

Visu spēļu rezultātus varat apskatīt šeit: http://results.gothiacup.se/2012/division/902761 vai http://results.gothiacup.se/2012/category/768923

Vairāk par spēlem: http://www.specialolympics.org/Regions/europe-eurasia/News-and-Stories/Press-Releases/The-Kim-Kallstrom-Trophy.aspx

Vairāk par Kimu Kallstromu un SO sacensībam varat lasīt šeit: http://www.gothiacup.se/eng/index.php/home/kim-kallstrom-trophy/

Vairāk par Gotijas kauss sacensībam varat lasīt: http://www.gothiacup.se/eng/index.php/2012/06/double-participation-record-in-the-gothia-cup-2012/

 

Informāciju iesūtīja Sandris Šteinbergs

 Grafiskā zīme  

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site