LSO sporta diena

 No 07.09.-13.09. Latvijā notika Eiropas sporta nedēļa, kurā iesaistījās arī Latvijas Speciālā Olimpiāde.

Eiropas sporta nedēļas ietvaros tika organizēts futbola turnīrs visos Latvijas reģionos:

Rīgā, Kurzemē, Latgalē, Zemgalē un Vidzemē. Kopā futbola sacensībās piedalījās 21 komanda. Skolas, kuras organizēja futbola turnīru bija gandarītas par sportistu cīņas sparu un vēlmi gūt panākumus katrā spēlē.

Jāpiebilst, ka Lažas skolā futbola turnīrs tika sākts ar sporta stadiona atklāšanu.

No katra reģiona divas labākās komandas ieguva ceļazīmi uz finālsacensībām Rīgā, kas notika 17.09.2015.

Kā arī šis Eiropas sporta nedēļas ietvaros sporta skolotājiem bija iespēja pilnveidot savas zināšanas piedaloties konferencē „Esi aktīvs! – Vadmotīvs bērnu un jauniešu iesaistei sportā un fiziskajās aktivitātēs”.

Paldies visiem sporta skolotājiem, kas organizēja un atbalstīja futbola turnīru.

Informāciju sagatavoja http://www.laviagraes.com/ G.Adamoviča

10.09.2015.

 Grafiskā zīme  

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site