Mūsējiem Zviedrijā "Gothia Cup 2015" divi kausi

Foto: Komada kopā ar Kim Källström

No 12.jūlija līdz 16.jūlijam Zviedrijas pilsētā Gēteborgā notika futbola sacensības jauniešiem Gothia Cup 2015

Gothia Cup ir pasaulē lielākais starptautiskais jauniešu futbola turnīrs. Sacensībās piedalījās aptuveni 1600 komandas no 80 valstīm, turnīra laikā izspēlējot 4500 spēles uz 110 laukumiem. Turnīra laikā strādāja vairāk nekā 2 200 cilvēku, kuri rūpējās par spēļu organizēšanu.

Šīs kausu izcīņas ietvaros piekto gadu tika organizētas arī Kim Källström Trophy futbola sacensības Speciālās Olimpiādes sportistiem. Šogad šajās sacensībās piedalījās 32 komandas no 11 valstīm: Vācijas, Latvijas, Lietuvas, Polijas, Ungārijas, Francijas, Ukrainas, Šveices, Kostarikas, Dānijas un Zviedrijas. Vācija un Ukraina šajās sacensībās piedalījās pirmo reizi.

No Latvijas Speciālās Olimpiādes sacensībās piedalījās divas komandas: “Latvia Hope” un „Latvia Bears”.

Pirmajā sacensību dienā (12.07.2015.) Kvibergā notika sportistu divizionēšana.

Otrā sacensību diena (13.07.2015.) bija abām Latvijas komandām bagāta ar uzvarām. Visās spēlēs abas komandas guva uzvaras.

Komandas „Latvia Bears” panākumi.

Otrā sacensību diena (13.07.2015.). Šajā dienā bija 3 spēles. Pirmā spēle ar komandu “Fassbergs IF2” beidzās ar rezultātu 7:0, otrā spēle ar komandu “Dānijas SO3” beidzās ar rezultātu 7:0 un arī trešā spēle ar komandu “Husqvarna FF” beidzās ar mūsu komandas uzvaru 3:1.

Trešā sacensību diena (14.07.2015.). Spēlējot ar komandu “Johannesbergs LIF” mūsu komanda guva uzvaru ar rezultātu 11:0, otrā spēlē ar komandu “IF Pluss” uzvara tika gūta ar rezultātu 3:0.

Ceturtā sacensību diena. (15.07.2015.). Fināls. Spēlē ar “Husqvarna FF” uzvara tika gūta ļoti grūtā cīņā, rezultātā mūsu komandai zelts un kauss.

Latvia Bears” sastāvā bija skolēni no Lielplatones un Sveķu internātpamatskolām. Komandas sastāvs: Linards Kiršolcs, Elvis Krauze, Emīls Vilnovičs, Atis Pērkons, Didzis Pērkons, Dainis Akuto, Edgars Grigorjevs, Sandris Surgunts, Guntars Kļaviņš un Jurģis Szulga.

Komandas „Latvia Hope” panākumi.

Otrajā sacensību dienā bija 2 spēles, un abās spēlēs komanda uzvarēja. Pirmās spēles ar komandu „Grunden Bois Girls” (Zviedrija) rezultāts 12:0 (vārtu guvēji: Madars Šteinbergs, Matīss Auziņš, Raivo Bahs, Aleksis Druņģis un Endijs Arests). Otrās spēles ar komandu ,,Roslagen SOL2” rezultāts 7:0 (vārtu guvēji: Raivo un Matīss).

Trešajā sacensību dienā (14.07.2015.) komanda “Latvia Hope” pirmo spēli ar komandu „Halmstads BK” uzvarēja ar rezultātu 12:0, otro spēli ar komandu „Grunden Bois Black” ar rezultātu 9:2 un trešo spēli pret komandu „Costa Rica SO” ar rezultātu 4:0

Ceturtā sacensību diena (15.07.2015.). Fināls. Spēli ar komandu „Costa Rica SO” mūsu komanda uzvarēja ar rezultātu 3:0. Rezultātā mūsu komandai zelts un kauss.

Latvia Hope” sastāvā bija iekļauti sportisti no trim skolām: Pelču speciālās internātpamatskolas – attīstības centra (Matīss Auziņš, Raivo Bahs, Artis Baraks), Dzirciema  internātpamatskolas (Madars Šteinbergs, Gatis Kokle, Emīls Bērtulis) un no Purmsātu speciālās internātpamatskolas (Endijs Arests, Aleksis Druņģis).

Kopš 1975. gada Zviedrijas pilsētā Gēteborgā notiek Pasaules Jauniešu kauss futbolā.

Latvijas Speciālās Olimpiādes (LSO) pirmā dalība Kim Kalstrom kausa (KKT) izcīņā notika 2012. gadā Gēteborgā, kad LSO komanda izcīnīja trešo vietu un pārbrauca mājās ar bronzas medaļām.

2014.g. LSO komanda pirmo reizi izcīnīja zeltu uz kausu.

2015.g. LSO komandas mājas atgriezās ar diviem kausiem.

Informāciju sagatavoja Nadija

Fotogrāfijas no Nadijas, Harija Gulbja arhīva

 Grafiskā zīme  

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site