Mūsējiem bronzas medaļas jauniešu futbola turnīrā

No 16.jūlija līdz 21.jūlijam Zviedrijas pilsētā Gēteborgā notika futbola sacensības jauniešiem Gothia Cup. Šo kausu izcīņas ietvaros tika organizētas arī Kim Källström Trophy futbola sacensības Speciālās Olimpiādes (Special Olympics) sportistiem. Šogad šajās sacensībās piedalījās 29 komandas no 14 valstīm – Zviedrijas, Horvātijas, Japānas, Dānijas, Vācijas, Somijas, Francijas, Lietuvas, Indonēzijas, Polijas, Slovākijas, Uzbekistānas, Honkongas un Latvijas.

No Latvijas sacensībās piedalījās komanda “Latvian Hope”. Komandā bija iekļauti 9 futbolisti no trim skolām: Armands Balodis, Nauris Dzintars, Indars Cabulis, Raitis Vīnšteins no Pelču speciālās internātpamatskolas – attīstības centra, Damars Ratenieks, Edmunds Ratenieks, Sentis Krūmiņš no Upesgrīvas internātpamatskolas, Artūrs Šteinbergs, Madars Šteinbergs no Dzirciema internātpamatskolas. Komandas galvenais treneris Harijs Gulbis, trenera asistente – Dace Šteinberga un Nadija Stradiņa – delegācijas vadītāja un komandas fizioterapeite.

17. jūlijā notika divizionēšana, kurā spēlējām trīs spēles – ar divām Zviedrijas un Honkongas komandām. Pēc divizionēšanas komanda iekļuva spēcīgākajā A divīzijā. Vakarā piedalījāmies oficiālajā sacensību atklāšanas ceremonijā Ulevi stadionā.

18. jūlijā vispirms nospēlējām neizšķirti 1:1 ar Uzbekistānu (vārtus iesita Nauris), tad ar 5:1 uzvarējām Slovākiju (2 vārti Damaram, pa vieniem - Armandam, Naurim un Madaram). Pēc šīm spēlēm lielākus vai mazāk nopietnus savainojumus bija guvuši Armands, Nauris, Raitis un Indars.

Komandas treneri vakarā piedalījās treneru socializācijas vakarā Scandinavium ledus arēnā.

19. jūlija rītā izrādījās, ka spēlēt traumas dēļ nevar Armands, bet vārtus rokas savainojuma dēļ nevar sargāt Indars. Bijām spiesti izdarīt korekcijas sastāvā, kas ļoti iespaidoja komandas spēli. Dienas pirmajā spēlē pret Lietuvu 2:8 (abus vārtus iesita Nauris), otrajā spēlē 2:0 pret Zviedrijas komandu Fässbergs IF (vārtu guvēji Nauris un Edmunds).

Pēc grupas spēlēm noskaidrojās, ka spēlēsim par 3. vietu ar Slovākiju.

Vakarā notika sportistu atpūtas vakars Gēteborgas pludmales volejbola centrā.

20. jūlijā spēlējām par bronzas medaļām ar Slovākiju. Pēc dienas atpūtas un mūsu fizioterapeita sniegtās palīdzības gatavs piedalīties sacensībām bija arī Armands. Spēle izvērtās asa, ar daudziem noteikumu pārkāpumiem. Raitis nopelnīja dzelteno kartiņu, bet Madars pat sarkano un tika noraidīts no laukuma. Rezultātā mūsējiem pārliecinoša uzvara 6:0 (trīs vārtus iesita Edmunds, divus - Nauris, vienus – Armands) un godam nopelnītas bronzas medaļas spēcīgākajā - A divīzijā.

Mūsu komanda “Latvian Hope” šajās sacensībās varēja piedalīties pateicoties Latvijas speciālās olimpiādes, Pelču speciālās internātpamatskolas – attīstības centra, Dzirciema internātpamatskolas, Upesgrīvas internātpamatskolas un Speciālā sporta centra atbalstam.

Informāciju sagatavoja Harijs un Nadija

Fotogrāfijas no Harija un Nadijas arhīva

 Grafiskā zīme  

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site