LSO Igaunijā plūc uzvaras laurus florbolā

26.01.2017. Latvijas Speciālās Olimpiādes florbola komandas izlase tika uzaicināta uz atklātajām florbola sacensībām Igaunijā. Kopā dalību sacensībās bija pieteikušas 16 komandas.

Pēc divizionēšanas  LSO komanda tika „A” grupā. Kopā  tika izspēlētas 5 spēles. Mūsu komandai bija jācīnās ar stiprākajām Igaunijas komandām arī ar komandu, kura piedalīsies Ziemas Pasaules spēlēs Austrijā. Puiši uzrādīja labu spēli ar 5 uzvarām, līdz ar to ieguva pirmo vietu. Par labāko spēlētāju tika atzīts N.Dzintars.

LSO komandas sastāvā bija  sportisti (izglītojamie) no Sveķiem, Lielplatones, Pelčiem un Dzirciema.  Treneri D.Dīvāne un G.Adamoviča. Komandai šīs sacensības bija labs pārbaudījums pirms došanās uz Pasaules spēlēm Austrijā.

 Paldies puišiem par labo sniegumu sacensībās un skolu vadītājiem par atbalstu dalībai sacensībās.

Atskaiti sagatavoja G.Adamoviča.

 Grafiskā zīme  

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site