LATVIJAS SPECIĀLĀS OLIMPIĀDES SACENSĪBAS APVIENOTĀ CERĪBU MEITEŅU FUTBOLA TURNĪRS EIROPAS/ EIRĀZIJAS EU –PROJEKTA IETVAROS

Ceturtdien, 16.maijā, Rīgā, Elektrum olimpiskajā centrā norisinājās apvienotā cerību meiteņu futbola turnīrs, Turnīrs aizsākās ar lāpu skrējienu  no Rīgas  rātslaukuma. Rīgas pašvaldības policija organizēja  tiesībsargājošo iestāžu lāpu skrējienu Speciālās olimpiādes atbalstam. Skrējienā piedalījās Speciālās olimpiādes atlēti un pārstāvji no dažādām tiesībsargājošajām iestādēm – Rīgas pašvaldības policijas, Valsts policijas, Valsts robežsardzes, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, kā arī kolēģi no Gulbenes novada pašvaldības policijas.

   Sacensībās piedalījās sportisti no 10 speciālajām izglītības iestādēm tai skatā vieskomanda no Lietuvas. Sportistiem notika divizionēšanas spēles, pēc kurām komandas tika sadalītas grupās.  Tad komandām sākās cīņa  par medaļām.  

    Starp spēlēm sportisti varēja arī pierādīt savu veiklību dažādās sporta stacijās, kuras tiesāja Rīgas pašvaldības policijas kadeti.

     Noslēgumā komandas tika apbalvotas ar medaļām un katrs sportists tika arī pie futbola bumbas. Latvijas futbola federācija savukārt apbalvoja katras komandas vārtsargu.

 Grafiskā zīme  

Seko mums