Latvijas futbola komanda startē „Friendship Cup” turnīrā

No 2017.g.22. - 24. septembrim Kauņas pilsētā notika Lietuvas Speciālās Olimpiādes organizētais „Friendship Cup” turnīrs futbolā. Sacensībās piedalījās komandas no Baltijas un citām netālām kaimiņu valstīm.

Futbola turnīrs sākās ar SOEE sporta direktora un organizācijas departamenta direktora, kā arī pilsētas domes pārstāvju uzrunu Kauņas vecpilsētā. Pēc tam no vecpilsētas uz stadionu notika lāpu skrējiens. Gods lāpu nest tika dažiem komandas spēlētājiem un katras valsts policijas pārstāvjiem. Katrai komandai bija noteikta distance, kura bija jāveic. Mūsu valsti pārstāvēja policists no Rīgas. Pēc lielās lāpas aizdedzināšanas stadionā un turnīra himnas atskaņošanas turnīrs varēja sākties.

Spēles notika pēc apļa sistēmas, kur katra komanda tikās ar katru. Mūsu komandai negāja tik gludi kā no sākuma izskatījās, līdz ar to izcīnījām ceturto vietu. Mūsu komandu pārstāvēja sportisti no Pelču, Sveķu, Lielplatones, Palsmanes, Stiklu un Baltinavas skolām. Treneri S. Šteinbergs no Stiklu internātpamatskolas, T. Cers no Palsmanes internātpamatskolas un delegācijas vadītājs LSO nacionālais direktors A. Lasis no Sveķu internātpamatskolas.

LSO sporta direktors S. Šteinbergs

 Grafiskā zīme  

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site