Grāmata "Boče - spēle visiem"

Boče – spēle visiem” ir skolotāju rokasgrāmata, kas domāta kā praktisks ceļvedis, lai mācītu Boče noteikumus. Rokasgrāmatas pamatā ir Speciālās Olimpiādes (Special Olympics) izdotie Bočes (Bocce) noteikumi. Tā ir paredzēta skolotājiem, pulciņu vadītājiem un citiem, kas vēlas iemācīt cilvēkiem ar intelektuālās attīstības traucējumiem sportiskā garā pavadīt brīvo laiku. Grāmatā piedāvāti Boče noteikumi, speciālie vingrinājumi, rotaļas un testi, kuri palīdzēs Boče apmācībā, lai veiksmīgi sagatavotu sportistus sacensībām.

Rokasgrāmatas publicēšanai un izplatīšanai ir saņemta Speciālās Olimpiādes (Special Olympics) atļauja.

Pateicoties Boče trenerim un tiesnesim Rojam Sevidžam no SOEE, kurš ir arī viens no SO Boče noteikumu autoriem, un viņa sievai Norinai (Roy Savage and Norina Special Olympics Europe/Eurasia), kuri 2013.g. augustā Latvijā novadīja Boče mācību semināru Latvijas speciālo skolu sporta skolotājiem, rokasgrāmata ir papildināta ar zīmējumiem, lai skolotājiem būtu ērtāk to lietot.

Visi sporta skolotāji, kuri piedalījās seminārā un iesaistījās Boče apmācībā savās skolās, saņems dāvanā grāmatu "Boče - spēle visiem".

Boče noteikumi elektroniskā versijā ir pielikumā.

Ceru, ka rokasgrāmata būs jums noderīga!

Nadija Strazdiņa

Projekta autore

 

 Grafiskā zīme  

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site