Futbola nometne Gaujienas internātskolā

No 14.-16. aprīlim 2014.g. Gaujienas internātpamatskolā notika meiteņu futbola nometne. Šajā laikā meitenes gatavojās Starptautiskām Speciālās Olimpiādes 7-a-side futbola turnīram Gruzijā. Nometnē piedalījās 10 meitenes no šādām internātskolām- Antūžu, Gaujienas, Spāres, Pelču, Baltinavas speciālām skolām, kā arī treneres – Natalja Jeļizarjeva no Antūžu un Ruta Graudiņa no Gaujienas skolām un delegācijas vadītāja, LSO Valdes priekšsēdētāja G.Kanējeva.

Nometnes mērķis bija izveidot saliedētu, spēlēt un uzvarēt gribošu, aktīvu, sportisku, draudzīgu komandu. Meitenes trīs dienās aktīvi gatavojās futbola turnīram, nodarbojās ar fiziskiem vingrinājumiem, apguva spēles un saspēles prasmes esošā sastāvā, skrēja un nūjoja Gaujienas apkārtnē. Brīvajā laikā meitenēm bija iespēja doties ekskursijā pa Gaujienu,varēja iepazīties ar tās vēsturi un kultūru. Gājām pārgājienā (nūjojām) uz Zvārtavas pili. Pēc trīs dienu spraiga darba un aktīvas atpūtas visi bija apmierināti par kopā paveikto un pavadīto laiku.

Informāciju sagatavoja Ruta Graudiņa

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site