Finālsacensības futbolā

21.09.2017.g. Rīgā Olimpiskajā sporta centrā notika kārtējās futbola finālsacensības. Sacensībās piedalījās 10 komandas, no katra Latvijas reģiona divas komandas.

Lai spēles noritētu raitāk komandas tika sadalītas divās apakšgrupās:

A”- Sveķi, Upesgrīva, Baltinava , Dzirciems un Palsmane.

B”- Lielplatone, Jūrmala, Dzelzava ,Laža un Rīga-5.

A” grupā spēcīgākās komandas bija Sveķi un Upesgrīva, „B” grupā Jūrmala un Laža.

Pusfinālā tikās: Sveķi – Laža un Jūrmala – Upesgrīva

Fināls norisinājās starp Sveķiem un Jūrmalu par pirmo otro vietu. Par trešo ceturto vietu cīnījās Upesgrīva – Laža

Godalgoto pirmo vietu izcīnīja Jūrmalas komanda, otrajā vietā ierindojās Sveķu komanda un trešo vietu izcīnīja Lažas komanda .

Spēles tiesāja neatkarīgi tiesneši no futbola federācijas. Spēļu laikā neiztika arī bez traumām un treneru emocijām.

Paldies visiem treneriem par sportistu sagatavošanu sacensībām.