Boče seminārs Ukrainā

No 14. līdz 16.oktrobim 2015.gadam Latvijas Speciālās Olimpiādes Boče koordinātore Nadija Strazdiņa un Boče sekretārs Āris Pētersons vadīja mācību semināru (teorētiskās un praktiskās nodarbības) Ukrainas kolēģiem, kuru organizēja Ļvovas kinocentra direktors un Ukrainas Speciālās Olimpiādes aktivists Andriy Porodko. Seminārā Ļvovā piedalījās augstskolu lektori, rehabilitācijas centru darbinieki, speciālo un vispārizglītojošo skolu pedagogi, vecāki un brīvprātīgie.

Ukrainas kolēģu interese un atsaucība bija ļoti liela, visi seminārā iesaistītie izradīja lielu ieinteresētību par Boče spēli un aktīvi piedalījās praktiskās nodarbībās, kā arī izteica vēlmi sagatavot komandu dalībai 2. Boče Starptautiskajās sacensībās, kuras notiks Latvijā 2016.g.aprīlī. Augstskolu lektori, kuri piedalījās seminārā, izteica vēlmi izveidot Boče mācību materiālu, līdzīgu Nadijas Stradiņas grāmatai. Rehabilitācijas speciālisti vēlas Boče spēli izmantot rehabilitācijas procesā.

14.oktobrī viesi apmeklēja Ļvovas rehabilitācijas centru "Džerelo", kurš ir aprīkots un darbojas pēc Eiropas standartiem. Rehabilitācijas centru apmeklē klienti ar smagiem un ļoti smagiem fiziskās un intelektuālās attīstībās traucējumiem. Nodarbībās piedalās visi ģimenes locekļi. Rehabilitācijas centra plašās komandas speciālisti (psihiatri, neirologi, psihoterapeiti, logopēdi, rehabilitologi, fizioterapeiti, ergoterapeiti, sociālie rehabilitologi, masieri, u.c.) ļoti daudz darbojas ar vecākiem, apmāca viņus kā rīkoties mājās, kā aprīkot māju, kā maksīmāli būt gataviem audzināt savu bērnu un pilnveidot centrā iegūtās prasmes mājās apstākļos.

Rakstu sagatavoja Nadija

 

 Grafiskā zīme  

Seko mums

how to monitor kids text messages unfaithful wife signs see monitoring teens text messages without them knowing gps tracking apps for android 2016 how to catch your wife cheating cheating spouse on craigslist find out if your boyfriend is cheating skype monitoring software site catching a spouse cheating gps tracking mobile app here read how to read husbands text messages cheating a letter to my wife here here best mobile monitoring software how to catch a cheating spouse pdf site trace mobile number current location tracking device app link text message tracking device site